YAKAR Industries почаїв виробництво и торгівлю як приватна токарних майстерня, засновано А. Yakar в 1950 году в Адані, Туреччина.

 

        У 1980 році організація стала об'єднанням, яке займається виключно проектуванням, виробництвом, виробництвом і торгівлею послугами на національному рівні; потім, в 1996 році, розширила свою діяльність на міжнародну платформу.

 

        YAKAR ТзОВ спеціалізується на виробництві і виробництві високоякісних запчастин та інструментів для промислового обладнання з 1998 року, після того як в 2000 році компанія була удостоєна Golden Award for the Best Trade Name, організація почала приділяти особливу увагу своїй діяльності в ця область інтенсивно.

 

        З 2006 року YAKAR Industries, очолювана S. А. Yakar, менеджером в третьому поколінні організації, почала приділяти особливу увагу автомобільної, текстильної та

сільськогосподарської промисловості, не тільки проектуючи та виробляючи; але також пропонує послуги партнерського рішення.

 

        З 2020 року YAKAR Industries приступила до проектування та виробництва в секторах Аерокосмічна та Оборонна промисловість, медичні, спортивні товари та товари для домашніх тварин, а також в безперервній автомобільної, текстильної та сільськогосподарській галузях, де організація також почала процес брендингу.

        Сьогодні YAKAR Industries продовжує розвивати і модернізувати галузеву сферу діяльності, яка триває вже три покоління в рамках сталого розвитку; несучи майбутнє організації до четвертого покоління і продовжуючи надавати свої послуги з проектування, виробництва, пропонуючи роботи найвищої якості та надаючи комплексні послуги в рамках процесу брендингу.

Ви також можете зв'язатися з YAKAR Industries і їїпродуктами

через всесвітні послуги електронної комерції.

YAKAR ТзОВ, 1980-2021

MERSİS - Central Registry Number: 0928087282900001

Yeşiloba Mah. 46015 Sk. 73A Adana, Seyhan 01100 - Туреччина

                                  info@yakarindustries.com  |  +905433219110

Веб-дизайн та створення вмісту: Temuçin YONGA